کد خبر:173665
پ
۴۱۸۷۵۹۹
سروش گزارش می دهد:

حمله سایبری علیه سامانه‌های هشدار رژیم صهیونیستی در قدس و ایلات

کانال ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارشی اعلام کرد که سامانه‌های هشداردهنده در شهر قدس اشغالی هدف حمله سایبری قرار گرفته است.

کانال ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارشی اعلام کرد که سامانه‌های هشداردهنده در شهر قدس اشغالی هدف حمله سایبری قرار گرفته است.

 

*** حمله سایبری علیه سامانه‌های هشدار رژیم صهیونیستی در قدس و ایلات

 

به گزارش سروش، کانال ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه گزارش داد که سامانه‌های هشدار دهنده این رژیم در شهر قدس اشغالی و شهر بندری ایلات در غرب اراضی اشغالی هدف حمله سایبری قرار گرفت.

این شبکه صهیونیستی در گزارش خود بدون ارائه جزئیات بیشتری درباره حملات سایبری امروز، مدعی شد: گمان می‌رود که این حمله سایبری از سوی ایران انجام شده باشد.

پیش از این برخی رسانه‌های صهیونیستی گزارش داده بودند که روز گذشته چندین بار آژیر خطر، با فواصل زمانی چند ساعته، در برخی مناطق قدس اشغالی و شهرهای ایلات و هولون به صدا در آمده است.

بنابر اعلام این رسانه‌ها، صدای آژیر خطر در شهر اشغالی قدس حدود ۵۰ دقیقه ادامه یافت و ساکنان صهیونیست شهرهای ایلات و هولون نیز همچون قدس اشغالی از ترس حمله موشکی به پناهگاه‌ها رفتند.

مناطق مختلف فلسطین اشغالی بویژه طی ماههای اخیر شاهد حملات متعدد سایبری به زیرساخت‌های رژیم صهیونیستی بوده است.

در همین مدت، آتش سوزی‌های متعددی در پالایشگاه‌ها، مراکز نظامی و پتروشیمی و پایانه‌های اتوبوسرانی رژیم صهیونیستی روی داده است.

گفتنی است رژیم صهیونیستی در انتشار اخبار رخدادهایی نظیر آتش سوزی و همچنین عملیات‌های مقاومتی سانسور شدیدی اعمال می‌کند تا در نهایت هدف اصلی خود یعنی ایجاد امنیت برای اشغالی نشینان را فراهم کند.

 

 

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه