کد خبر:174157
پ
۳۹۲۷۴۲۱
دبیرکل جهاد اسلامی:

جای تأسف دارد که برخی اعراب درهای خود را به روی تل‌آویو گشوده‌اند

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد رژیم صهیونیستی پس از اینکه نتوانست اراده ملت فلسطین را شکست دهد، تلاش دارد با محاصره آن از خارج، شریان‌های کمک رسانی به فلسطین را قطع کند.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد رژیم صهیونیستی پس از اینکه نتوانست اراده ملت فلسطین را شکست دهد، تلاش دارد با محاصره آن از خارج، شریان‌های کمک رسانی به فلسطین را قطع کند.

 

*** جای تأسف دارد که برخی اعراب درهای خود را به روی تل‌آویو گشوده‌اند

 

به گزارش سروش، زیاد النخاله امروز در کنفرانس ملی گرایی عربی اسلامی در بیروت سخنرانی کرد.

 

وی در ابتدای سخنان خود تاکید کرد:

ما در سالهای اخیر همواره درباره توافق اوسلو هشدار داده بودیم و این روزها در فلسطین با پیامدهای این توافق روبرو هستیم.

 

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد:

رژیم صهیونیستی پس از اینکه نتوانست اراده ملت فلسطین را در داخل شکست دهد، تلاش دارد با محاصره آن از خارج، شریان‌های کمک رسانی از سوی امت اسلامی به فلسطین را قطع کند.

 

وی در ادامه افزود:

رژیم صهیونیستی در سیاست‌های منطقه‌ای علیه فلسطین جریان دارد، بیشترین نقش را ایفا می‌کند و متأسفانه شاهد هستیم برخی پایتخت‌های عربی دروازه‌های خود را به روی این رژیم باز کرده اند.

اما متأسفانه دولت‌های عربی از نقش آفرینی ملت فلسطین و مقاومت آنان که حتی یک روز هم متوقف نشده، چشم پوشی کرده و بیش از پیش درهای روابط با رژیم صهیونیستی را گشوده اند.

 

به گزارش سروش، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در پایان، تاکید کرد:

دستاورهای مقاومت در لبنان را هیچ طرفی نمی‌تواند نادیده بگیرد، همچنین غزه محاصره شده که چهار جنگ را از سر گذراند و قدرت مقاومت، پایداری و مواجهه خودش را به اثبات رساند.

کرانه باختری و قدس نیز آرام ننشسته اند و همواره در میدان مقاومت حضور داشته اند. این یک حماسه تاریخی است که ملت فلسطین با وجود همه شرایط سخت و پیچیده‌ای که وجود دارد، در حال گذار از آن است.

 

 

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه