کد خبر:174329
پ
۸۱۳۱۷۸۱_۵۲۳
 رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ:

توقیف ۴۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در تهران

 رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از یک هزار دستگاه انواع لوازم خانگی و پارچه خارجی خبر داد.

 رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از یک هزار دستگاه انواع لوازم خانگی و پارچه خارجی خبر داد.

 

*** توقیف ۴۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در تهران

 

به گزارش سروش، سرهنگ هدایت بهرامی با اشاره به کشف بیش از یک هزار دستگاه انواع لوازم خانگی و پارچه خارجی قاچاق اظهار داشت:

با انجام اقدامات فنی تیم عملیاتی مأموران این پلیس موفق به کشف محل انبار کالاهای قاچاق به ارزش بیش از ۴۰ میلیاردریال از کارواشی در محدوده خیابان خاوران تهران شدند.

در بازرسی‌های اولیه مشاهده شد محل نگهداری فاقد شناسه و کاربری انبار است همچنین کالاهای موجود فاقد اسناد و مدارک مثبت گمرکی است که از مبادی غیررسمی و به صورت قاچاق وارد شده و در سامانه جامع تجارت و انبارها ثبت نشدند.

 

وی در ادامه افزود:

کالاهای کشف شده شامل تعداد ۴۴۵ رول (۲۶ هزار و ۷۰۰ متر) پارچه، ۲۶دستگاه ماکروفر، ۵۸ دستگاه آبمیوه‌گیری، ۱۹ دستگاه جاروبرقی، ۷۰ دستگاه قهوه ساز، چهار دستگاه خردکن، ۳۹۰ عدد لیوان، پنج بسته عایق حرارتی بوده که پرونده در زمینه قاچاق کالا تشکیل و به مرجع قضایی معرفی شد.

 

به گزارش سروش،  رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ در پایان، تاکید کرد:

قاچاق اینگونه لوازم که مشابه با کیفیت تولید داخل دارند باعث تعطیلی کارگاه‌های تولیدی و از بین رفتن مشاغل می‌شود بنابراین مبارزه با آن از اهم وظایف این پلیس است و از شهروندان درخواست کرد درصورت مشاهده هرگونه قاچاق یا احتکار کالا با این پلیس به شماره‌های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳یا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
سروش
ارسال دیدگاه