کد خبر:174444
پ
سیاهکلی
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

آقای فاطمی امین نه برای صنعت و نه برای بازرگانی توانمندی‌های لازم را ندارد/ معاون اول رئیس جمهور فورا لایحه تشکیل دو وزارتخانه جدید را تصویب و به مجلس ارائه کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از معاون اول رئیس جمهور درخواست کرد، لایحه تشکیل دو وزارتخانه جدید فورا تصویب و به مجلس ارائه شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از معاون اول رئیس جمهور درخواست کرد، لایحه تشکیل دو وزارتخانه جدید فورا تصویب و به مجلس ارائه شود.

 

*** آخرین وضعیت استیضاح فاطمی امین و تشکیل وزارت بازرگانی

 

به گزارش سروش، به نقل از صنایع، لطف‌الله سیاهکلی در خصوص آخرین وضعیت تشکیل وزارت بازرگانی، اظهار داشت:

با صحبتی که رئیس جمهور محترم با رئیس مجلس شورای اسلامی داشتند، مقرر شده است دولت لایحه تشکیل دو وزارتخانه را بدهد و با تشکیل این دو وزارتخانه دولت دو وزیر معرفی کند تا مجلس درباره آنها تصمیم گیری کند.

 

وی در ادامه، افزود:

این نظر صریح آقای رئیسی است و بر همین اساس بود که ما قبول کردیم برای استیضاح فرصتی دوباره داده شود چرا که از نظر ما آقای فاطمی امین نه برای صنعت و نه برای بازرگانی توانمندی‌های لازم را ندارند و حتماً باید برای وزارتخانه جدید از مجلس رأی اعتماد بگیرد.

 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان، تصریح کرد:

از معاون اول رئیس جمهور نیز که در جریان مذاکرات و تفاهمات دو رئیس قوه هستند، می‌خواهیم فوری و در اولین جلسه هیئت دولت این لایحه را تصویب و به مجلس ارائه کنند و در موعد خود دو وزیر به مجلس معرفی کند.

 

 

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه