- سروش - https://sorooshnews.com -

انجام بیش از ۱۱ هزار گشت مشترک بازرسی در مهرماه ۹۹

قاچاق

سازمان حمایت از انجام بیش از ۱۱ هزار گشت مشترک بازرسی در مهرماه ۹۹ خبر داد.

 

*** ۱۱ هزار گشت مشترک بازرسی

 

به گزارش خبرگزاری سروش [1]، بر اساس اعلام سازمان حمایت بیش از ۱۱ هزار گشت مشترک بازرسی در مهرماه سال ۹۹ انجام شده که در قالب آن، ۵ هزار پرونده به ارزش ۱۱۰۰ میلیارد ریال تشکیل شده است.

همچنین، سازمان‌های صنعت استان‌ها در زمان مورد اشاره ۳۵ درصد از گشت های مشترک خود را با اتاق اصناف و اتحادیه ها و ۱۸ درصد را با ادارات کل تعزیرات حکومتی انجام داده اند.

در عین حال، ۱۴ درصد گشت‌های مشترک با دانشگاه‌های علوم پزشکی، ۲ درصد با ادارات کل استاندارد، یک درصد با ادارات کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و ۳۰ درصد باقی مانده با سایر دستگاه‌ها انجام شد.

 

*** تشکیل ۵ هزار پرونده

 

به گزارش خبرگزاری سروش، از مجموع پرونده‌های تخلف متشکله، ۲۹ درصد مربوط به گشت با ادارات کل تعزیرات حکومتی،۲۷ درصد مربوط به گشت مشترک با اتاق اصناف و ۴۴ درصد مربوط به سایر دستگاه‌های ذیربط است و در همین راستا، تعداد گشت‌های مشترک برگزار شده با ادارات کل تعزیرات حکومتی ۲ هزار و ۷۹ فقره بوده که منجر به تشکیل یک هزار و ۴۱۱ پرونده شده است.

همچنین ۴ هزار و ۳۷ گشت مشترک بازرسی با اتحادیه‌ها و اتاق‌های اصناف برگزار شد که در همین راستا یک هزار و ۳۱۳ پرونده تشکیل شد.

انتهای پیام///