- خبرگزاری سروش - https://sorooshnews.com -

فعالیت مراکز تعویض پلاک در۱۳ استان نارنجی/ شماره‌گذاری در تهران همچنان تعطیل است

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا، نحوه فعالیت مراکز تعویض پلاک در۱۳ استان نارنجی را تشریح کرد.

 

*** نحوه فعالیت مراکز تعویض پلاک در۱۳ استان نارنجی

 

به گزارش خبرگزاری سروش [1]، سرهنگ علی محمدی به تشریح چگونگی فعالیت مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک در شرایط کرونایی پرداخت و اظهار داشت:

از امروز نوبت دهی اینترنتی برای ارائه خدمت در مرکز تعویض پلاک و شماره گذاری پلیس راهور در مراکز استان‌هایی که در شرایط نارنجی هستند انجام شده و از فردا صبح تعویض پلاک طبق نوبت اخذ شده انجام می‌شود.

 

وی در ادامه تصریح کرد:

استان‌های آذربایجان شرقی، مرکزی، اصفهان، کرمانشاه، گیلان،گلستان، مازندران، قم،چهارمحال و بختیاری، همدان و یزد در شرایط نارنجی قرار گرفته و به همراه دو استان ایلام و اردبیل که از قبل در شرایط نارنجی بوده‌اند در دسته ۱۳ استانی قرار دارند که مراکزتعویض پلاک و شماره گذاری در آنها فعال است.

مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک در استان های قرمز از جمله تهران ‌تعطیل است اما در شهرهای نارنجی، زرد و آبی بدون هیچ محدودیتی آماده ارائه خدمت به شهروندان هستند.

 

*** اعتبار وکالت نامه

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا در پایان درباره اعتبار وکالت نامه ها اظهار داشت:

افرادی که به صورت وکالتی خودرو را خریداری کرده اند نگران نباشند چرا که به تعداد روزهای تعطیل به مدت اعتبار وکالتنامه ها افزوده می شود.

ساعت کاری مراکزتعویض پلاک در روزهای عادی از ۷ صبح تا ۱۴ و روزهای پنجشنبه از ۷ تا ۱۲ است اما فردا با دو ساعت تاخیر (به علت شب قدر) از ساعت ۹ تا ۱۲ فعال خواهند بود.

 

انتهای پیام///