- خبرگزاری سروش - https://sorooshnews.com -

ارسال گزارش وضعیت توزیع کاغذ با ارز ترجیحی به سازمان تعزیرات

وضعیت توزیع کاغذ

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از ارائه گزارش وضعیت توزیع کاغذ با ارز ترجیحی به سازمان تعزیرات خبر داد.

 

*** ارائه گزارش وضعیت توزیع کاغذ با ارز ترجیحی

 

به گزارش خبرگزاری سروش [1]، سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی [2] با اشاره به ارائه گزارش وضعیت توزیع کاغذ با ارز ترجیحی به تعزیرات، اظهار کرد:

در راستای اجرای مصوبات یازدهمین جلسه کارگروه ساماندهی کاغذ، گزارش وضعیت توزیع کاغذ با ارز ترجیحی مربوط به سال ۹۷ به تعزیرات حکومتی ارسال شده است که بیش از ۲ هزار ناشر مشمول دریافت این نوع ارز شده‌اند.

سید یاسر رایگانی [3] در این باره اظهار کرد: مجموعه آمار مربوط به ۲ هزار و ۲۷۹ ناشر دریافت کننده ارز و میزان ۲ میلیون و ۶۴۱ هزار و ۵۴۸ تن کاغذ دریافتی مربوط به ۲۷ استان کشور به تعزیرات حکومتی ارسال و گزارش‌ها پس از تفکیک به استان‌های مربوطه برای اقدام بعدی ارجاع شده است.

 

*** تعداد ناشران دربافت کاغذ در استان تهران

 

وی با اشاره به ارسال گزارش وضعیت توزیع کاغذ با ارز ترجیحی به سازمان تعزیرات اظهار کرد:

بیشترین تعداد ناشر مربوط به استان تهران است که هزار و ۹۲۵ ناشر میزان یک میلیون و ۷۴۸ هزار و ۹۷۰ تن کاغذ دریافت کرده‌اند.

رایگانی اضافه کرد: در چهار استان قزوین، آذربایجان شرقی، ایلام و زنجان گزارش عملکرد ناشران به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برای بررسی و اعلام نظر کارشناسی ارسال شده و در استان کردستان نیز این موضوع در دستورکار گشت‌های مشترک نظارتی قرار گرفته است.

وی گفت: سایر استان‌ها در حال انجام اقدامات لازم هستند و جزئیات بررسی‌ها و نتایج تحقیقات پس از تکمیل به اطلاع مردم می‌رسد.

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به ارسال گزارش وضعیت توزیع کاغذ با ارز ترجیحی به سازمان تعزیرات خاطرنشان کرد:

با توجه به اینکه فهرست ارسالی مربوط به تمام ناشران دریافت کننده ارز ترجیحی است، لازم است این اطلاعات در گشت‌های نظارتی یا توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت بررسی و در صورت تائید ارتکاب تخلف مراتب به تعزیرات حکومتی برای تشکیل و صدور حکم پرونده اعلام شود.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، لیست واردکنندگان کاغذ با ارز دولتی نیز به دلیل نقص در مشخصات به وزارت ارسال و عودت داده شد که اطلاعات تکمیلی در اختیار سازمان تعزیرات قرار گیرد.

 

انتهای پیام///